Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kocouří deníček

31.3.2017 Je jaro a Oskárek s Matýskem ho přivítali v dobré kondici. Zatím, co my, dvounožci, pálili čarodějnice, kluci se dobývali ven za opeřenci a drobným hmyzem. Bohužel, museli zůstat doma, a tak jim procházku po zahradě budeme muset vynahradit zítra.

 

2014-12-24-10.28.37.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak nám rok utekl jako voda a můžeme se těšit, co nám ten nový    přinese. Jsem ráda, že naši chlapci jsou v pohodě a lumpačí snad  více, než kdy jindy. Oskárek oslavil vánoce konzumací perníkového srdíčka a Matýsek procházkou po zamrzlé zahradě. 

Přejeme všem v novém roce hodně zdraví, štěstí, pohody a hlavně klidné nervy, protože ty budeme všichni potřebovat, kočkař - nekočkař.

Tak šťastný a veselý rok 2015!

 

 

22.3.2014 Tak je tu jaro! Oba naši chlupáči jej přivítali voňaví a načesaní nesmývatelným kondicionérem Groomer´s Goop  od naší chovatelky Karin a rozdovádění nádhernými pokoušítky od naší druhé chovatelky mamči Hanky. Pobyt na vesnici oběma svědčí. Po přemístění ptačí budky před okno, kde se vyskytují vrabčáci ,a ode dneška již i konipásci  a rehkové, mají oba uličníci k dispozici každodenní kino. Především Matýsek je v sedmém nebi a neustále na okně vysedává. Už se mu dokonce podařilo vyděsit i souseda, který při venčení svého psa Matýska zaregistroval a lekl se "okna plného kocoura" 

Oba kluci jsou neskutečně upovídaní, asi z nich už budou vesnické drbny. Po dopolední asistenci při úklidu  a vaření oběda teď oba odpočívají.

Krásné jaro všem!

Rošťačení s pokoušítky www.youtube.com/watch

Šantí pytlíčky www.youtube.com/watch

A takhle se umí kluci jarně poprat www.youtube.com/watch

Fotka: Kluci po pouziti nesmyvatelneho kondicioneru Gromer's Goop. Navoneni fesaci :D

Pozor kočky! Jsou tu načesaní frajeři! 

 

2.7.2013 Tak se nám to blíží! Oba naši chlupáččci budou mít narozeniny! Matýsek již zítra oslaví 3. a Oskárek 18.7. své 4.narozeniny. Ve společnosti uličníků ten čas hrozně letí, škoda, že se nedá zastavit!

 

2013-06-29-1249.jpg

1.4.2013 Hurá, naši chlapci jsou relativně v pohod(jen to nezakříknout), a dále vesele lumpačí! Před několika dny jsem ostříhala šantu kočičí, aby nasadila k novému růstu. Co to s kluky udělalo, se můžete podívat zde:

http://www.youtube.com/watch?v=XDoNFNYH1kY

Ale také si užili sluníčka a vyhřívali se na ručníku, který ovšem jinak raději používají k jízdě po parketách či skokům do výšky čtyřnožmo současně :-DDD

 

2013-03-30-1102.jpg

Chvlika společné pohody však netrvala dlouho a hoši byli za několik okamžiků v sobě !

 

2013-03-30-1103.jpg

 

 

 

7.3.2013 Máme doma dva raubíře! Jak kluci začali poslední dobou zlobit, to mě velice překvapuje. Takoví hodní chlapci to byli!

21.1.2013 Chtělo by se mi napsat, že oba kluci jsou v pořádku, ale není tomu tak. Oskárek má recidivu onemocnění močových cest a Matýsek, pro změnu zase krev v moči. Oba baští prášečky a moc se jim to nelíbí, ale vůbec jim onemocnění nebrání  ve vymýšlení lotrovin. Matýsek se tu důrazně domáhá vypuštění na balkón, což mu nemohu teď dovolit. Jeho zpěv rve uši, ale nedá se nic dělat. Zdraví je přednější. Oba jsou po večeři a Oskárek, po důkladné očistě, ulehl k odpočinku.

 

oskarek-odpociva.jpg

 

matysek-vymysli-lotroviny.jpg

 

 

 

Dnes, 22.11.2012, proběhla revize těchto stráneček. Našim uličníkům jsem již několik týdnů slibovala nový deníček, neboť jejich lumapčinky si to zaslouží. Jsme rádi, že v tuto chvíli jsou oba stále zdraví a hraví, a já doufám, že to tak zůstane i nadále. Uplynulý i letošní rok byl pro Oskárka a Matýska zdravotně zkomplikovaný a byli bychom rádi, aby si kluci užívali už jen dobrého jídla, hraní, společných honiček  a rvaček, a samozřejmě našeho pomazleníčka. Je podzim ,a třebaže relativně teplý, kluci se již nahrnuli do naší postele a tulí se po celou noc. Tedy, pokud zrovna nehoní nějaký míček pod postelí, nebouchají packou do skříně (Matýsek už to také umí), nezpívají kocouří árie nebo se nedobývají do skříňky v koupelně, případně v kuchyni do linky. Pak si chcete natáhnout nohy, ale zjistíte, že nemáte kam, protože se Oskaríno rozvaluje přes celou šířku postele právě tam. A když konečně zabarete, Matýska přepadne mazlivka a začne vás vyhrabávat zpod teplé peřiny a dožaduje se drbání na" řase". Z tohoto je jasné, že se příliš nevyspíme, ale čert to vem! Hlavně, že kluci se mají dobře!

 2012-10-28-912.jpg

Vypadají jako neviňátka,že? 

16.12.2012 jsme nechali kocourky očkovat pravidelnou roční vakcinací a paní doktorka jim udělala i preventivní prohlídku. Musím říct, že byli velmi stateční a zvládli to v celku dobře. Ovšem , Oskárek se nezapomněl mračit jako 10 čertů. Není divu, po těch mnoha návštěvách u veta. Matýsek byl zase velmi klidný, jen cestou domů si malinko zazpíval. Od paní doktorky Jaškové a sestřičky dostali oba pohlazení a pochvalu, jak jsou zdraví a pěkní. Po příjezdu domů si nacpali bříška a šli pěkně do pelíšku. 

 

 
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 51088
Měsíc: 1058
Den: 5